Biuro Wycieczki Miejscowości Zdjecia Kontakt

Program 3

 

Rio de Janeiro, Foz do Iguašu,  Paraty

 

 

Program

 

01 dzień: Wylot

 

02 dzień: Rio de Janeiro

Przylot. Transfer do hotelu. Odpoczynek. Wyjazd na zwiedzanie miasta Rio de Janeiro. City tour - Cidade Maravilhosa  (Cudowne Miasto), centrum, Largo da Carioca, Mosteiro de Santo Ant˘nio - najstarsza budowla sakralna w Rio (1608), Catedral Metropolitana - potężna katedra w kształcie stożka może pomieścić 20tys osˇb. Arcos da Lapa, akwedukt z XVII. w. Praša Tiradentes, Praša XV de Novembro.

03 dzień: Rio de Janeiro

Śniadanie. Głowa Cukru - Gˇra wysokości 396m n.p.m. Indianie nazwali ja Pau-na Acuqua, co znaczy wysoka spiczasta  gˇra.  Z Głowy Cukru roztacza się 360-stopniowa panorama miasta z pięknymi plażami jak Copacabana, Leblon, Ipanema. Po czasie wolnym wjazd   na  Corcovado. Nad plażami dominuje słynna statua  Cristo Redentor (Chrystus Zbawiciel) umieszczona na szczycie Corcovado – Garbatej Gˇry (710m n.p.m Postać Chrystusa z rozłożonymi ramionami tworzy znak krzyża).  Z gˇrnej stacji wwożą na szczyt niedawno zbudowane ruchome schody. Kolacja. Nocleg.

 

04 dzień: Rio de Janeiro / Foz do Iguašu

Śniadanie. Przelot do Foz. Zwiedzimy wspaniały Park Ptakˇw. Wyjazd do jednego z najpiękniejszych  cudˇw natury, wpisanego listę UNESCO. Rzeka spływając kaskadami w przepaść nieustannie rozpyla kropelki wody, dzięki czemu na niebie rysują się wspaniale tęcze. Piękne wodospady z ogromnym hukiem  spadają z urwiska o wysokości 90 m. Powrˇt do hotelu. Kolacja. Nocleg.

 (dla chętnych show z kolacją, muzyką i tańcem folklorystycznym Ameryki Płd  ok.

 

05 dzień: Foz do Iguašu / strona Argentynska 

Śniadanie. Całodzienna wycieczka by poznać wodospady po stronie Argentyny. Iguašu nalezy do parku narodowego o tej samej nazwie na terytorium  Brazylii i Argentyny. Powrˇt do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

06 dzień: Foz do Iguašu / Paraty

Śniadanie. Przelot do Rio de Janeiro i przejazd do malowniczego miasteczka Paraty, znanego z pięknego baroku i pięknych plaż. Kolacja. Nocleg.

07 dzień: Paraty

Śniadanie . Całodzienna wycieczka na pobliskie wyspy tropikalne. Czas wolny na kąpiel i plażowanie.

Powrˇt do hotelu. Kolacja i nocleg.

 

08 dzień: Paraty – Rio de Janeiro

Śniadanie. Pakowanie. Wyjazd do Rio na lotnisko

 

09 dzień: Powrot

 

Cena zawiera:

  

 

 

Cena nie obejmuje:           

 

 

 
<<<  powrˇt
2006 © Copyright Pallottitour. All rights Reserved. Design André Abidon.