Biuro Wycieczki Miejscowości Zdjecia Kontakt

Program 2

 

Rio de Janeiro, Foz do Iguašu,  B˙zios.

 

Program

01 dzień: Wylot  z Polski

 

02 dzień : Rio  de  Janeiro

Przylot do Rio de janeiro. Transfer do hotelu. Odpoczynek. Wyjazd na zwiedzanie miasta Rio de Janeiro. City tour - Cidade Maravilhosa (Cudowne Miasto), centrum, Largo da Carioca, Mosteiro de Santo Ant˘nio - najstarsza budowla sakralna w Rio (1608), Catedral Metropolitana - potężna katedra w kształcie stożka może pomieścić 20tys osˇb. Arcos da Lapa, akwedukt z XVII. w. Praša Tiradentes, Praša XV de Novembro, MaracanŃ. Sambodromo –miejsce slynnego karnawału. Powrˇt do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

03 dzień: Rio  de  Janeiro 

Śniadanie City Tour. Głowa Cukru - Gˇra wysokości 396m n.p.m.  Z Głowy Cukru roztacza się 360-stopniowa panorama miasta z pięknymi plażami jak Copacabana, Leblon, Ipanema. Po czasie wolnym  wjazd  na  Corcovado. Nad plażami dominuje słynna statua Cristo Redentor (Chrystus Zbawiciel) umieszczona na szczycie Corcovado -Garbatej Gˇry (710m n.p.m Postać Chrystusa z rozłożonymi ramionami tworzy znak krzyża). Z gˇrnej stacji wwożą na szczyt niedawno zbudowane ruchome schody. Obiadokolacja. Nocleg.

 

04 dzień : Rio de Janeiro –Foz do Iguašu

Śniadanie. Przelot do Foz. Zwiedzimy wspaniały Park Ptakˇw. Wyjazd do jednego z najpiękniejszych  cudˇw natury, wpisanego listę UNESCO. Rzeka spływając kaskadami w przepaść nieustannie rozpyla kropelki wody, dzięki czemu na niebie rysują się wspaniałe tęcze. Piękne wodospady z ogromnym hukiem  spadają z urwiska o wysokości 90 m. Powrˇt do hotelu. Kolacja. Nocleg 

 

05 dzień:  Foz do Iguašu – strona Argentynska 

Śniadanie. Całodzienna wycieczka by poznać wodospady po stronie Argentyny. Iguašu nalezy do parku narodowego o tej samej nazwie na terytorium  Brazylii i Argentyny. Powrˇt do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

 

06 dzień: Foz do Iguašu – B˙zios

Śniadanie. Przelot do Rio de Janeiro. Przejazd do malowniczego miasteczka Buzios i pięknych plaż z krystaliczną wodą wśrˇd egzotycznej przyrody.  Kolacja. Nocleg.   

07 dzień: B˙zios

 Śniadanie. Całodzienna wycieczka na pobliskie wyspy tropikalne. Czas wolny na kąpiel i plażowanie.

Powrˇt do hotelu. Kolacja i nocleg.

 

08 dzień: Buzios – Rio de Janeiro

Śniadanie. Pakowanie. Wyjazd do Rio na lotnisko.

 

09 dzień: Powrot do Polski

 

 

Cena zawiera:

  

 

 

 

Cena nie obejmuje:           

 

 

 
<<<  powrˇt
2006 © Copyright Pallottitour. All rights Reserved. Design André Abidon.